ورود به پنل کاربری || عضویت در سایت

نام دامنه دلخواه خود را در زیر وارد نمایید


با انتخاب نام دامنه صحیح برند شرکت خود را انتخاب می نمایید

لیست قیمت دامنه

می توانید لیست را بر اساس هر یک از فیلدهای مورد نظرتان سورت نمایید و قیمت دامنه مورد نظرتان یا براساس قیمت ، سال تمدید و یا هزینه تمدید بر اساس عدد و حروف الفبا مشاهده نمایید

DOMAIN NAMEREGISTRATION COST/YEARRENEWAL COST/YEARTRANSFER COSTREGISTRATION PERIODGRACE PERIODREDEMPTION PERIOD
.com١ سال405,٠٠٠45٠,٠٠٠45٠,٠٠٠comدامنه .com
.net١ سال484,000504,000504,000netدامنه .net
.org١ سال605,000655,000655,000orgدامنه org
.ir١ سال75,٠٠٠75,٠٠٠75,٠٠٠irدامنهir
.ir٥ سال١٥٠,٠٠٠١٥٠,٠٠٠-irدامنه .ir
.biz١ سال٤٦٠,٠٠٠٤٦٠,٠٠٠٤٦٠,٠٠٠bizدامنه.biz
.info١ سال540,000540,000600,000infoدامنه .info
.ws١ سال500,000500,000500,000wsدامنه.ws
.name١ سال٣٧٠,٠٠٠٣٧٠,٠٠٠٣٧٠,٠٠٠name.name دامنه
.us١ سال450,000450,000450,000us.us دامنه
.bz١ سال٢,٠٢٠,٠٠٠٢,٠٢٠,٠٠٠٢,٠٢٠,٠٠٠bz.bz دامنه
.tv١ سال١,١٨٠,٠٠٠١,١٨٠,٠٠٠١,١٨٠,٠٠٠tv.tv دامنه
.cc١ سال٨١٠,٠٠٠٨١٠,٠٠٠٨١٠,٠٠٠cc.cc دامنه
.me١ سال٧١٠,٠٠٠٧١٠,٠٠٠٧١٠,٠٠٠me .meدامنه
.co١ سال1,200,0001,300,0001,300,000coدامنه .co
.in١ سال420,000420,000420,000inدامنه .in
.asia١ سال٦٠٠,٠٠٠٦٠٠,٠٠٠٦٠٠,٠٠٠asiaدامنه .asia
.mobi١ سال٧٥٠,٠٠٠٧٥٠,٠٠٠٧٥٠,٠٠٠mobiدامنه .mobi
.company١ سال٧٧٠,٠٠٠٧٧٠,٠٠٠٧٧٠,٠٠٠companyدامنه .company
.center١ سال٧٧٠,٠٠٠٧٧٠,٠٠٠٧٧٠,٠٠٠centerدامنه.center
.zone١ سال١,١٧٠,٠٠٠١,١٧٠,٠٠٠١,١٧٠,٠٠٠zoneدامنه .zone
.gallery١ سال٧٧٠,٠٠٠٧٧٠,٠٠٠٧٧٠,٠٠٠galleryدامنه .gallery
.co.ir١ سال٨٠,٠٠٠٨٠,٠٠٠٨٠,٠٠٠irدامنه .ir
.ac.ir١ سال٨٠,٠٠٠٨٠,٠٠٠٨٠,٠٠٠ir
.sch.ir١ سال٨٠,٠٠٠٨٠,٠٠٠٨٠,٠٠٠دامنه .comir

ثبت دامنه

ثبت دامنه یا ( ثبت دامین  Regestration Domain) مرحله اصلی ثبت تجارت اینترنتی بوده که قصد شروع و یا ادامه آنرا دارید. شرکت سروسرور یکی از شرکای تجاری شرکت های مطرح ثبت دامنه (Registar) مانند:Resellerclub Resello ,Opensrs ,tucows و شرکت ثبت دامنه ایران، سامانه Nic بوده و قابلیت ثبت اکثریت پسوند های رایج دامنه های بین المللی و ایرانی را دارا می باشد و همچنین یک از معدود ثبت کننده های دامنه های فارسی در جهان نیز است.

برای ثبت دامنه از قسمت زیر اقدام به انتخاب پسوند مورد نظر خود بنمایید. پسوند ها نشانگر محل و نوع تجارت شرکت شما خواهد بود. برای مثال با خرید دامنه هایی با پسوند ir  اعلام خواهید کرد که تجارت و شرکت شما در ایران بوده و یا قصد فعالیت را خواهید داشت. در صورتیکه از پسوند های دیگراستفاده نمایید این مورد نمایش دهنده گستردگی تجارت شما در نقاط مختلف جهان و کاربران مختلف می باشد.

ثبت دامنه

شما می توانید هر پسوند دامنه ای که بخواهید را در سرو سرور ثبت کنید دامنه های ایرانی خارجی با پسوند های خاص و جدید و دامنه فارسی همگی قابل ثبت با قیمت بسیار مناسب و امکانات بسیار بیشتر از رقبا قابل ثبت است

انتقال دامنه

انتقال دامنه یک فرآیند پیچیده است که در صورت آشنایی با آن خیلی ساده می گردد با انتقال دامنه تا به سرو سرور می توانید تمدید های دامنه را در اینجا انجام داده و از مزایای مختلف پنل دامنه ما استفاده نمایید

تمدید دامنه

در سرو سرور می توانید براحتی دامنه های خودتان را تمدید نمایید تمدید دامنه شرایط بسیار آسانی دارد هر دامنه که دارید و یا در شرکت دیگری ثبت نموده اید را با قیمت پایین تر و امکانات بیشتر در اینجا تمدید نمایید

سوال و جواب کوتاه درباره دامنه

در زمان خرید دامنه تمامی پسوند های رایج را با نام شرکت خود خریداری نمایید تا پس از محبوبیت یافتن تجارت شما در اینترنت افرادی سودجو از نام شرکت شما با پسوند های دیگر برای سودجویی استفاده ننمایند.

ثبت دامنه فارسی یکی از راه های شناساندن وب سایت شما به عنوان یک فعال وب ایرانی یا فارسی زبان  می باشد. در حقبقت استفاد از دامنه فارسی یکی از راه های پشتیبانی از وب فارسی در جهان می باشد. تفاوت دامنه فارسی با دامنه ir در این می باشد که در دامنه فارسی نام وب سایت یا نام دامنه شما که تاکنون بصورت انگلیسی نوشته می شد مثل sarvserver.com با دامنه فارسی بصورت www.سروسرور.com  نوشته خواهد شد.

ثبت دامنه ir. یا دامنه ملی یکی از ساده ترین روش های ثبت دامنه برای کاربران ایرانی می باشد. شاید بتوان دامنه ir. را ایمن ترین راه برای راه اندازی یک تجارت آن لاین، یک صفحه شخصی و یا یک وبلاگ نام برد.

از مزایای ثبت دامنه ir. می توان به قابلیت پیگیری قضایی درصورت بروز هرگونه مشکل ( شامل سرقت نام دامنه وهک اطلاعات و …) بدلیل وجود متولی حقوقی پیگیر ثبت دامنه های ir. اشاره کرد. همچنین دسترسی مالک به دامنه ir. خود بصورت مستقیم ممکن می باشد.

دامنه رایگان یا free domain name توسط سروسرور برای کسانی که نیازمند ایجاد یک صفحه شخصی و یا تجاری و یا حتی وبلاگ می باشند فراهم شده است. دامنه مجانی کمکی برای دوستداران وب و یا اشخاصی است که تازه وارد به دنیای وب سایت ها می باشند و قصد امتحان یکی از آنها را دارند.

با سروسرور شما می توانید هر تعداد دامنه رایگان که می خواهید را بصورت www.yourname انتخاب نموده و در صورت آزاد بودن دامنه خود را به ثبت برسانید. اینگونه دامنه ها بصورت ساب دامین ( به همراه دامنه ایی دیگر) نبوده و بصورت قطعی نام انتخابی شما خواهد بود. در سرورسرور دامنه های رایگان با پسوند tk. , .ga , .cf , .ml  به انتخاب شما و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ایی و کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تمدید دامنه و یا Renew دامنه ها می بایست در تاریخ انقضای دامنه انجام پذیرد. در سروسرور امکان تمدید چند ساله دامنه ها را در زمان خرید دامنه ، و یا هنگام تمدید آن خواهید داشت.  مزیت این مورد درعدم فراموشی تاریخ انقضا دامنه ها  و حفظ نام دامنه خود تا چند سال می باشد. لارم به ذکر است موتورهای جستجو به سایت های دارای مدت تمدید چند ساله امتیاز بهتری می دهند و این موضوع یکی از ترفندهای سئو می باشد.

دامنه ثبت شده توسط شرکت سروسرور حتی تا 30 روز پس از انقضا نیز قابل تمدید خواهد بود و در زمان Redemption Period  که هیچ شرکتی قابلیت تمدید دامنه ها را ندارد سروسرور دامنه شما را تمدید خواهد کرد.

در فرایند انتقال دامنه شما می توانید دامنه خریداری شده  را از فروشنده های دیگر به سروسرور انتقال دهید. تعداد زیادی از افراد بدلیل وجود امکانات بسیار زیاد در پنل های سروسرور و راحتی تمدید دامنه و مالکیت واقعی و 100 درصدی پنل های دامنه ، اقدام به انتقال دامنه های خود به شرکت سروسرور می نمایند.

برای انتقال دامنه بسته به شرکت خدمات دهنده ای که در حال حاضر دامنه شما در آن قرار دارد می توانید در خواست انتقال دامنه خود را به سروسرور از لینک زیر ارسال بنمایید. در زمان انتقال دامنه می بایست دامنه شما آنلاک بوده و کد انتقال آنرا حتما از شرکت خدمات دهنده قبلی دریافت بنمایید و مراحل ثبت دامنه را یک به یک تا پرداخت انجام بدهید. دامنه شما پس از انتقال دارای کنترل پنل بین المللی خواهد بود  و امکان تغییر نام سرورهای آنرا بدون نیاز به ارسال درخواست و معطلی از طریق کنترل پنل خودتان خواهید داشت. برای انتقال دامنه هزینه تمدید یکساله دامنه نیز توسط شرکت جدید دریافت خواهد شد که پس از انتقال دامنه، دامنه شما یکسال تمدید نیز خواهد شد. همچنین امکان انتقال دامنه های فارسی و ایرانی ir  نیز توسط این پرتال وجود دارد.

نام دامنه دلخواه خود را در زیر وارد نمایید


با انتخاب نام دامنه صحیح برند شرکت خود را انتخاب می نمایید


Domain: