ورود به پنل کاربری || عضویت در سایت

با ما باشید

از ابتدا تا انتهای تجارت الکترونیک با شما هستیم

شرکت داده پردازان سرو سرور پارسیان نمایندگی چندین برند تجاری و توسعه دهنده هاست و سرور در جهان با همکاری شرکت های مطرح این صنعت همچون Hetzner-Iweb-Resellerclub-Resello- از سال 1387 شروع بکارنمود . کارشناسان و کارمندان و مدیران این شرکت همواره در دغدغه افزایش سطح علم و توسعه نرم افزاری و سخت افزاری و افزایش روند بومی سازی خدمات وب و نیل به این مقاصد بوده اند . تمامی موارد موجود در شرکت با دانش فنی و با توجهبه نیازهای روز صنعت وب طراحی و توسعه داده شده اند و نیاز های کاربران از لحاظ های مختلف تا حد ممکن بهینه و معتدل شده است تا کاربران بتوانند از سرویس های با کیفیت مناسب و قیمت استثنایی استفاده بنمایند. شرکت سرو سرور در حال حاضر ارائه دهنده انواع سرویس ها تحت وب با امنیت بالا ، سرعت ، پهنای باند و کیفیت بی نظیر بوده و کاملا سرویس هایی قابل رقابت با شرکت های قدرتمند هاست و سرور در جهان ارائه می نماید.

موفقیت یک دانش است اگر شرایطش را داشته باشید به آن خواهید رسید

اسکار وایلد

اهداف ما

همواره سعی بر آن بوده که محصولات با قیمت رقابتی و کیفیت مناسب در اختیار کاربران اینترنت و سایت در ایران قرار بگیردو با بهترین امکانات بتوانید تجارت خود را استارت زده و بدنبال اهداف والی در طی آن باشید .
هاست ها و سرور ها و خدمات مختلف ارائه شده همواره شما را در این راه کمک خواهند کرد.سایت دیگر شرکت سرو سرور ُSarvssl.com متعلق به فروش اختصاصی خدمات گواهینامه های SSL با جمعی از زبده ترین کارشناسان این نوع گواهینامه در ایران تشکیل شده و هدف ان بومی سازی این نوع گواهینامه در ایران برای اولین بار می باشد

برخی از مشتریان که به آنها افتخار می کنیم

ketab
hekmat
rah
maliyat
karafarin
fan
eghtesad
day
bmt
bms
bmpr
bmp
bmiz
bmi
bma
bank-shahr
مهم نیست چقدر آرام قدم بر می دارید مهم آن است که هیچگاه نایستید

کنفسیوس

با ما باشید

خدمات سرو سرور یکتا و بی همتا همچون سرو .